Nieuws

23 maart 2020 - Algemene Ledenvergadering

Hierbij nodigen we je uit voor de Algemene Ledenvergadering van maandag 23 maart a.s. om 20.00 uur in het clubhuis.

Documenten:

Tijdens deze avond blikken wij gezamenlijk terug op afgelopen seizoen en bespreken onze plannen voor 2020. Voor jou als lid het moment om mee te besluiten over de in te zetten koers en te delen welke zaken je goed vindt gaan of graag verbeterd zou willen zien.

Er staan dit jaar een aantal belangrijke zaken op de agenda.

Allereerst de verkiezing van een nieuwe voorzitter. Wij zijn zeer verheugd je te kunnen meedelen dat wij na een lange zoektocht John Westgeest bereid hebben gevonden zich kandidaat te stellen voor het voorzitterschap.
John is voor velen van jullie een bekend gezicht en neemt veel ervaring mee vanuit zijn eerdere periode als voorzitter van onze vereniging.

Tevens zullen wij een aantal belangrijke voorstellen ter stemming brengen waaronder de invoering van het beleid voor een rookvrije vereniging en vernieuwing van het Huishoudelijk Reglement en Parkreglement.

We hopen dat je erbij bent op de 23e!!!

Christiaan van Huizen, Marjan Erkamp, Frank Smeltink
Bestuur TV Westerveld

« Terug

» Nieuws archief